iPhone i iPad

Wiemy, że każdy biznes jest inny. Każdy też potrzebuje indywidualnych rozwiązań dla swojej firmy. Takie właśnie rozwiązania zapewnia iPhone i iPad.

System iOS daje mam wiele możliwości maksymalnego użycia sprzętu w firmie.

To co sprawia, że urządzenia iOS świetnie sprawdzą się z pracy w firmie czy zarządzaniu nią to na pewno aplikacje, z których możemy korzystać na iPadzie czy iPhonie. Jeśli chodzi o narzędzia pracy, swobodnie można dostosować wybór aplikacji do profilu firmy czy też jej potrzeb,. A jest tego mnóstwo! W sklepie App Store znajdziemy dosłownie wszystko czego w danej chwili potrzebujemy. Możemy np. tworzyć dokumenty w różnych formatach, również tych znanych z innych systemów operacyjnych.

Oprócz tworzenia plików za pomocą aplikacji biurowych, praca to często także konieczność pamiętania setek haseł, loginów, czy kluczy licencyjnych do programów. Większość z nas zapisuje te wszystkie rzeczy gdzieś na kartkach, notesach, czy innych rzeczach, ale po co? Urządzenie iOS + aplikacja to wspaniałe rozwiązanie.  I wszystko można mieć w jednym miejscu!

Za pomocą urządzenia iOS możemy również podpisywać dokumenty. Tak! Dzięki aplikacji z App Store można podpisywać dokumenty otrzymane drogą elektroniczną bezpośrednio na ekranie iPada. Czyż to urządzenie nie jest wspaniałe?

Ale to nie wszystko.  iPad to także skaner. Po instalacji odpowiedniej aplikacji urządzenie może stać się skanerem dokumentów lub notatek. Dokumenty dostępne w aplikacji możemy również zsynchronizować w chmurze.

Top