Poprawie wykorzystana technologia może w znaczący sposób zmienić szkolnictwo na lepsze. W RCS opracowaliśmy strategię, która pozwoli w jak najbardziej efektywny sposób wykorzystać pełen potencjał platformy Apple. Nasze rozwiązania są przemyślane w taki sposób, aby wspierać szkolnictwo, nauczycieli i uczniów – oferujemy wsparcie od początkowego etapu planowania, poprzez wdrożenie, a następnie szkolenia produktowe i stałe wsparcie w celu spełnienia potrzeb wszystkich szkół na wszystkich poziomach.

Dlaczego Apple?

Apple jest najważniejszym na świecie producentem elektroniki, komputerów i oprogramowania.
Zaletą posiadania sprzętu Apple jest jego niezawodność, wydajność, ogromna liczba dostępnych aplikacji i profesjonalnego oprogramowania.

RCS wprowadzi Twoją szkołę w praktyki i technologie, które pozwolą dostosować tę platformę do potrzeb nauczania w klasie – od aspektów technicznych i kwestii bezpieczeństwa po możliwości wsparcia kreatywności i ekspresji za pomocą Maca i iPada.

Ucz się z nami

Rozumienie indywidualnych potrzeb ma dla nas kluczowe znaczenie. Niezależnie od tego czy potrzebujesz jednego iPada tylko dla nauczyciela, czy dla każdego ucznia, pomożemy opracować plan, który nie tylko zmaksymalizuje możliwości wykorzystania urządzenia, ale także sprawi, że w pozytywny sposób przełoży się ono na osiągnięcia uczniów, ich udział w zajęciach i kreatywność.

Jesteśmy tu, aby pracować z Tobą na każdym etapie wdrożenia nowych technologii. Pokazujemy możliwości urządzeń i oprogramowania oraz przedstawiamy jak program edukacyjny można urozmaicić poprzez wykorzystanie interaktywnych treści, treści tworzonych przez użytkowników oraz mnóstwo innych zasobów. Nasi trenerzy to profesjonalni konsultanci, którzy zapewniają wysoki poziom szkoleń, które prowadzimy w szkołach jak i w zewnętrznych placówkach. Wspieramy zarówno tych, którzy już posiadają własny sprzęt Apple, jak i tych, którzy dopiero decydują się na dokonanie inwestycji.

Akredytowani inżynierowie Apple zawsze są gotowi pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Na każdym etapie możesz liczyć na ich wsparcie – od projektowania rozwiązań, poprzez instalację i integrację systemów Active Directory i Mobile Device Management (MDM). Oferujemy również wsparcie przy instalacji sieci bezprzewodowych, szkoleniach technicznych oraz naprawie sprzętu Apple. Jako autoryzowane centrum napraw Apple nasza placówka jest w stanie przeprowadzić każdą naprawę sprzętu na gwarancji i naprawdę pogwarancyjną.

Rozwiń

Apple w edukacji

Apple oferuje szeroki zakres produktów, które mogą zrewolucjonizować naukę: od iPada po Maca i MacBooka. Zawsze otrzymasz niezawodność, użyteczność, wydajność i nieograniczony potencjał nauczania.

W RCS wiemy, że Apple jest solidną i godną zaufania platformą, która zmienia środowisko edukacyjne na lepsze. Urządzenia i oprogramowanie znane jest ze swojej niezawodności i ogromnego potencjału wspierającego kreatywność. Dzięki naszej wiedzy placówki edukacyjne otrzymują nie tylko pełną pomoc techniczną, ale również zdobywają niezbędne doświadczenie i poznają pełne możliwości kreatywnego i efektywnego wykorzystania rozwiązań Apple.

Niezawodność i kreatywność

W RCS wiemy, że Apple jest solidną i godną zaufania platformą, która zmienia środowisko edukacyjne na lepsze. Urządzenia i oprogramowanie znane jest ze swojej niezawodności i ogromnego potencjału wspierającego kreatywność. Dzięki naszej wiedzy placówki edukacyjne otrzymują nie tylko pełną pomoc techniczną, ale również zdobywają niezbędne doświadczenie i poznają pełne możliwości kreatywnego i efektywnego wykorzystania rozwiązań Apple.

Sprzedajemy najwięcej produktów Apple typu iPad, iPod Touch, MacBook Pro, Air, Mac Mini, Mac, Apple TV i całe mnóstwo akcesoriów. Każdy z tych produktów to najlepsze w swojej klasie rozwiązania, które ułatwiają użytkownikom dostęp do wiedzy. Niezależnie od tego czy potrzebujesz 1 czy 1000 produktów, mamy możliwość ich dostarczenia.

Nauczanie inaczej

Oprogramowanie zawsze było w centrum uwagi Apple. Na przykład za pomocą iBooks możesz w końcu pożegnać się z kredą i lekcjami opartymi na przestarzałym podręczniku. iBooks to wyrafinowane, ale łatwe w obsłudze narzędzie, które nie wymaga niczego więcej niż podstawowych umiejętności obsługi. Sprawia, że lekcje stają się różnorodne, pozwala oglądać obrazy, wideo, audio, schematy, diagramy i prezentacje, które ożywają uczniom przed oczami. Co więcej, aktualizacja zawartości jest bardzo prosta i natychmiast widoczna dla uczniów.

Pokażemy Ci, jak ta technologia może przyczynić się do wzrostu poziomu komunikacji pomiędzy nauczycielami i uczniami. Nie jest to już tylko proces uczenia jednokierunkowego, ponieważ uczniowie mogą i będą wykonywać niespodziewane rzeczy za pomocą tej technologii.

Nauka nie musi również kończyć się na progu klasy. W systemie 1:1 studenci mogą zabrać swój iPad do domu. Skuteczne wykorzystanie tych narzędzi pomaga również przełamać bariery istniejące między uczniami o różnych zdolnościach.

Rozwiń

kontakt z działem Edukacji

Skontaktuj się z nami

DZIAŁ EDUKACJI CZYNNY

Poniedziałek — Piątek
10:00 — 18:00

Adres:

RCS Systemy Komputerowe 2 s.j.
31-436 Kraków,
ul. Wieniawskiego 64

Top