DAILYART PL – APLIKACJA MOBILNA

Twoja dzienna dawka arcydzieł sztuki – klasyczne, nowoczesne i współczesne
obrazy jakie kiedykolwiek stworzono.

„DailyArt prezentuje codziennie fragment prawdziwej sztuki wraz z historią powstania obrazu.” – Mashable

„Jedena z najlepszych aplikacji edukacyjnych 2012 roku.” – Next Web

Pozwól się codziennie zainspirować klasycznymi arcydziełami sztuki i historiami, które skrywają. DailyArt codziennie dostarcza fragment klasycznej sztuki prosto na telefonu. Spójrz na te arcydzieła i przeczytaj krótką historię o nim. Podzielić się tym z rodziną i przyjaciółmi. Wyśli na Facebooka, Twittera i Instagrama. Wkrocz w fascynujący świat sztuki i obudzić drzemiącą w Tobie bestię sztuki – każdego dnia.

Z aplikacją DailyArt możesz w końcu przewyższyć znajomym, uczyć dzieci historii sztuki, zaimponować dziewczynie i znaleźć muzeów, które warte odwiedzenia. Pobierz już dziś aplikację w wersji PRO bez reklam, bez nudnych treści, tylko czystą sztukę z atrakcyjnymi funkcjonalnościami:

* Przeglądaj setki dzieł z poprzednich dni, dzięki łatwej liście Archiwum.
* Zmiana koloru tła – niektóre arcydzieła wyglądają lepiej na ciemnym tle?
* Możliwość stworzenia galerii ulubieńców.
* Dzięki wyszukiwarce łatwo i szybko znajdziesz swoich ulubionych artystów i obrazy.
* Pobierz funkcję codziennych powiadomień.
* Używaj aplikacji na dużym ekranie dzięki integracji iPada.

Dołącz do tysięcy użytkowników i pozwól nam rozjaśnić każdy Twój dzień pięknem i niesamowitymi historiami.

WILANÓW LIVE – APLIKACJA MOBILNA

Zwiedzaj Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
z aplikacją „Wilanów Live”.

Już teraz z App Store można pobrać nową aplikację Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie o nazwie „Wilanów Live”.

Aplikacja prezentuje wszystkie informacje ułatwiające i uprzyjemniające wizytę w Wilanowie właścicielom smartfonów. Zwiedzający mogą przejrzeć aktualności z życia Muzeum – dowiedzieć się o ciekawych wydarzeniach i nowych wystawach, zwiedzić muzeum przy pomocy mikroprzewodnika po dziesięciu obiektach znajdujących się w parku i w pałacu, odnaleźć się na mapie parku, poznać godziny otwarcia i ceny biletów, a także ściągnąć dwie istniejące już aplikacje-przewodniki.

Aplikacja jest efektem realizacji przyjętej kilka lat temu przez muzeum strategii wykorzystywania narzędzi mobilnych. Pałac można już zwiedzić, wykorzystując aplikację z audioprzewodnikiem iiiGuide, w parku natomiast porozstawiane są tabliczki z fotokodami. Muzeum brakowało jednak aplikacji, która niejako spinałaby dotychczasowe projekty, którą zwiedzający ściągaliby w pierwszej kolejności, zaraz po przyjściu do Wilanowa albo nawet przed samymi odwiedzinami. Tę lukę wypełnia aplikacja „Wilanów Live”.

Top